sweetened condensed skimmed milk

sweetened condensed skimmed milk
saldintas sutirštintas nugriebtas pienas statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš dalies dehidratuotas pienas su sacharoze (pusbalčiu cukrumi, baltuoju cukrumi arba ypač baltu cukrumi), kurio ne daugiau kaip 1 proc. masės sudaro pieno riebalai ir ne mažiau kaip 24 proc. – sausosios pieno medžiagos. atitikmenys: angl. sweetened condensed skimmed milk vok. gezuckerte entrahmte Kondensmilch šaltinis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2008 m. kovo 14 d. įsakymas Nr. 3D-138 „Dėl Dehidratuoto konservuoto pieno, skirto žmonėms vartoti, techninio reglamento patvirtinimo“ (Žin., 2008, Nr. 32-1130)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Нужен реферат?

Look at other dictionaries:

  • sweetened condensed partly skimmed milk — saldintas sutirštintas iš dalies nugriebtas pienas statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš dalies dehidratuotas pienas su sacharoze (pusbalčiu cukrumi, baltuoju cukrumi arba ypač baltu cukrumi), kurio ne mažiau kaip 1 proc., bet… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • Milk — For other uses, see Milk (disambiguation). Foremilk and Hindmilk samples of human breast milk …   Wikipedia

  • Toffifee — (known in the United States as Toffifay) is a brand of caramel candies, owned by the Berlin based, German company August Storck KG. Sold in 12, 15, 24 and 48 piece boxes, Toffifee are caramel cups containing nougat and a hazelnut, topped with a… …   Wikipedia

  • gezuckerte entrahmte Kondensmilch — saldintas sutirštintas nugriebtas pienas statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš dalies dehidratuotas pienas su sacharoze (pusbalčiu cukrumi, baltuoju cukrumi arba ypač baltu cukrumi), kurio ne daugiau kaip 1 proc. masės sudaro… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • saldintas sutirštintas nugriebtas pienas — statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš dalies dehidratuotas pienas su sacharoze (pusbalčiu cukrumi, baltuoju cukrumi arba ypač baltu cukrumi), kurio ne daugiau kaip 1 proc. masės sudaro pieno riebalai ir ne mažiau kaip 24 proc.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • List of Amul products — Amul is the acronym for Anand Milk Union Limited, a dairy cooperative company in Gujarat, India that markets a wide range of products including milk powders, milk, butter, ghee, cheese, chocolate, Shrikhand, Gulab Jamun, ice cream, cream,… …   Wikipedia

  • gezuckerte teilentrahmte Kondensmilch — saldintas sutirštintas iš dalies nugriebtas pienas statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš dalies dehidratuotas pienas su sacharoze (pusbalčiu cukrumi, baltuoju cukrumi arba ypač baltu cukrumi), kurio ne mažiau kaip 1 proc., bet… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • saldintas sutirštintas iš dalies nugriebtas pienas — statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš dalies dehidratuotas pienas su sacharoze (pusbalčiu cukrumi, baltuoju cukrumi arba ypač baltu cukrumi), kurio ne mažiau kaip 1 proc., bet mažiau kaip 8 proc. masės sudaro pieno riebalai ir… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”